Letní pochod přes hranice.

Žádost o registraci

DŮLEŽITÉ!

Z technických důvodů je možné se on-line přes tento formulář registrovat pouze do pátečních 18:00 hodin.

Registrace, které dorazí po této hodině již nebudeme moci zpracovat. Pak bude možné se k pochodu registrovat pouze osobně v registrační místnosti.

Upozorňujeme, že jsme schopni zajistit plnohodnotnou nabídku našeho programu pouze prvním 500 účastníkům. Případným dalším zájemcům se budeme muset omluvit.

Děkujeme za pochopení.

Registrační formulář

Jméno a příjmení
Rok narození:
Bydliště (pouze město):
E-mail:
Poznámka
Kolik je 2+2

* všechna pole jsou povinná
Všichni účastníci se pochodu účastní na vlastní nebezpečí. Odesláním Žádosti o registraci potvrzují, že mají vlastní pojištění. Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za úrazy účastníků v době konání pochodu, za materiální škody ani za případné ztráty osobních věcí. Odesláním Žádosti o registraci zároveň každý účastník udává svůj souhlas s elektronickým zpracováním svých dat na přihlášce, jejich dalším vyhodnocením a zveřejněním na internetu. Účastníci souhlasí s dalším použitím/zveřejněním fotografií či nahrávek z Letního pochodu přes hranice, dne 11.8.2018 v médiích, případně k výrobě DVD a tiskových médií a to bez nároku na honorář.
Projekt Prázdninový výlet na Městské slavnosti v Oberwiesenthale je spolufinancován z EU, z Evropského fondu pro regionální rozvoj.