Letní pochod přes hranice.

Program

Prázdninový výlet na Letní městské slavnosti na náměstí v Oberwiesenthale

 

11:00 – 13:00 Výdej účastnických odznaků pro předem registrované, registrace nově příchozích a k tomu ochutnávka lahodných koláčků v penzionu U Sněhuláka na Božím Daru.
od 11:00  Ordinuje v „polní“ ordinaci dermatolog MUDr. Daniel Horváth a nabídne konzultaci na téma nebezpečné pigmentové skvrny a případně i jejich odbornou kontrolu. Pro děti do deseti let máme připravený dárek v podobě kvalitního opalovacího mléka Ladival.
od 11:00 Funguje půjčovna holí nordic walking včetně odborné rady instruktorky z České asociace nordic walking Markéty Matušíkové (hole se budou vracet v cíli pochodu, v Oberwiesenthale).
od 11:30 Luky, šípy a pevný cíl pod odborným dohledem zkušených lučištníků na hraničním přechodu z Čech do Saska, pro děti i dospělé.
  Na trase určitě všechny děti potěší a do akce vtáhnou dva veselí klauni Pipi & Pepe aneb "zvesela do kroku" zábavná, interaktivní dětská show.
  Start pochodu bude tradičně u pensionu U Sněhuláka, !ale pozor! nebude hromadný. Všichni účastníci mohou vyrazit svým vlastním tempem do cíle, na Městské slavnosti na náměstí v Oberwiesenthale. Krušnohorský letní pochod není závod, ale pohodový, prázdninový výlet, nebudeme nikomu měřit čas!
V cíli určitě přijde vhod poukázka na občerstvení, která je směnitelná za jídlo, či nealkoholický nápoj v jakémkoliv stánku na oberwiesenthalských trzích.
16:00 K pohodě prázdninového odpoledne přispěje společný, česko-německý koncert Oberwiesenthalského a Karlovarského pěveckého sboru (k poslechu a třeba i k tanci).
od 17:00 Startují speciální „výletní“ autobusy a odvezou vás pohodlně z Oberwiesenthalu zpět na Boží Dar. Pozor, poslední autobus pojede v 18:30.

 

 

Myslíme na vaší pohodu a cestou vám na hraničním přechodu z Čech do Saska připravíme kromě zábavy také malé občerstvení.  Délka trasy je zhruba 5 - 7 km, povede nenáročným terénem, po zpevněné turistické trase a bude přehledně značená.

Díky finanční podpoře z Evropské unie, z Fondu pro regionální rozvoj si s námi užijete program po celý den zcela zdarma!

 

Leták a program ke stažení:

   

 

Projekt Prázdninový výlet na Městské slavnosti v Oberwiesenthale je spolufinancován z EU, z Evropského fondu pro regionální rozvoj.